 |
Danny_Danker - 10:26 29-10-2006 |
|
|
| | vanuit het blauw schreeuw jij je namen ook die van mij en die van wijn leert mij spelen, virtuelen sabelt woorden door mijn zijn
proeft van mijn tong hoe teer bestaan kan zijn slikt mij dieper in je hart brokt vervoering weg fluistert schor beschutting tegen ascese belooft bescherming voor heel mijn wezen
aartsvader kom tot mij en verlicht mijn bestaan
archipoeta |
|
|
|
Reactie gegeven door Danny_Danker - 22:48 30-10-2006 |
|
|
|
dank voor intrigerend,je suggestie en het reageren:)
de t..ja.was me elders ook al geadviseerd deze weg te halen,
gaat gebeuren.wist even niet of ik het als gegeven of als roep moest laten zijn.
groetz
Danny
|
|
Reactie gegeven door InekeWolf - 18:21 30-10-2006 |
|
|
|
Hallo Danny,
Een intrigerend gedicht en dan helemaal geen reacties?
Wat ik niet begrijp is de t achter elk werkwoord. Dat veronderstelt dat je er een je voor moet lezen, maar dat rijmt dan niet met de eerste regel van dit gedicht.
Een groet,
Ineke Wolf
|
De gedichten die ingezonden zijn op de website van de lettertempel en e.v.t. toekomst projecten die gekoppeld zijn aan de lettertempel blijven ten alle tijden eigendom van de feitelijke auteur van het gedicht. Zonder toestemming van de feitelijk auteur mogen de gedichten niet gebruikt worden voor andere doeleinden dan lezen op deze site en indien hier toestemming voor gegeven is door de feitelijke auteur het uitgeven van de gedichten door lettertempel zelf. Mocht er sprake zijn van misbruik van de content en de gedichten die gepubliceerd zijn op deze site door wat dan ook dan zullen er hoe dan ook (in samenspraak met de auteur) stappen worden ondernomen.
|
|