|
 |
DiotheCilany - 13:42 12-01-2017 |
|
|
ben ’s morgens alleen maar
snuif wat orgelklanken
vermomd als vermoedelijk
iets van couleur locale
proeft de straatschuimer
het leven en dient de mensen
die voorbij gaan
als patatlucht in een winterstorm
en ’s avonds plooit
hen enkel het duister
© Dio the Cilany
|
|
|
Reactie gegeven door Buigt - 15:58 13-01-2017 |
|
|
|
Goeie titel, maar dit gedicht had ook wel 'bericht van de zelfkant' of 'schets richting riool' kunnen heten. De dichter haalt zijn inspiratie nog ouderwets van straat en zo-iets is natuurlijk toe te juichen.
Het stuk is grimmig, ontoegankelijk, somber en katerig geworden. Menig regel en strofe had ik graag wat gemasseerd. Maar dat zou net zo zinloos zijn als het leven zelf. En dus is de cirkel rond.
|
|
Reactie gegeven door wijnand - 19:40 12-01-2017 |
|
|
|
een schildering uit het leven
|
De gedichten die ingezonden zijn op de website van de lettertempel en e.v.t. toekomst projecten die gekoppeld zijn aan de lettertempel blijven ten alle tijden eigendom van de feitelijke auteur van het gedicht. Zonder toestemming van de feitelijk auteur mogen de gedichten niet gebruikt worden voor andere doeleinden dan lezen op deze site en indien hier toestemming voor gegeven is door de feitelijke auteur het uitgeven van de gedichten door lettertempel zelf. Mocht er sprake zijn van misbruik van de content en de gedichten die gepubliceerd zijn op deze site door wat dan ook dan zullen er hoe dan ook (in samenspraak met de auteur) stappen worden ondernomen.
|
|
|