 |
Marion Spronk - 10:21 18-02-2013 |
|
|
haar rolkoffertje ratelt
overal in de wereld
op luchthavens
úuuren lang loopt ze
heen en weer
tussen nauwe gangpaden
serveert passagiers
schijnbaar onvermoeibaar
hapjes en drankjes
haar privéleven ligt
achter de opgelegde glimlach
van dienstbaarheid
zelfs tegen haar man
mompelt ze moeiteloos:
"fasten your seatbelts"
.
|
|
|
Reactie gegeven door Maaike Maris - 17:53 20-02-2013 |
|
|
|
Jij kent deze stewardess niet, maar ik weet toevallig dat zij sinds jaren een relatie heeft met een Japanse architecte die tevens dicht en viool speelt. De stewardess zelf treedt in haar vrije tijd op als stand-up-comedian in clubs over de hele wereld.
|
|
Reactie gegeven door jcvonk - 01:49 19-02-2013 |
|
|
|
Nou Marion, goed bekeken hoor...fantastisch beschreven ook...wanneer dicht je eens iets over je eigen vluchten...
|
|
Reactie gegeven door 88 - 19:21 18-02-2013 |
|
|
|
ik kreeg inspi via jou van Maaike en schreef meteen een gedicht met hele andere invalshoek, het woordje ratelen triggerde me en zag er een beeld bij, van de anti-stewardess.. dank beide voor de inspiratie ;)
|
|
Reactie gegeven door Maaike Maris - 17:37 18-02-2013 |
|
|
|
Hier op de gallerij woont een stewardess. Bij nacht en ontij hoor ik haar ratelen.
|
|
Reactie gegeven door 88 - 13:44 18-02-2013 |
|
|
|
haha Marion, ja, als ze dat thuiskomt, nou, dan kan hij lachen :)
fijn dat je er weer bent xxx
|
De gedichten die ingezonden zijn op de website van de lettertempel en e.v.t. toekomst projecten die gekoppeld zijn aan de lettertempel blijven ten alle tijden eigendom van de feitelijke auteur van het gedicht. Zonder toestemming van de feitelijk auteur mogen de gedichten niet gebruikt worden voor andere doeleinden dan lezen op deze site en indien hier toestemming voor gegeven is door de feitelijke auteur het uitgeven van de gedichten door lettertempel zelf. Mocht er sprake zijn van misbruik van de content en de gedichten die gepubliceerd zijn op deze site door wat dan ook dan zullen er hoe dan ook (in samenspraak met de auteur) stappen worden ondernomen.
|
|